SUITA

Suita Executive ka një sipërfaqe prej 40 m2 me një krevat të madh dopjo, një krevat tek dhe një sofë. Dekor elegant dhe luksoz. Ka një dhomë të veçantë me ambient ndenjje me sofë dhe kolltuqe. Suitat kanë ballkone dhe pamje të jashtëzakonshme mbi kopshtet e hotelit. Banjë mermeri dhe dush të veçantë.

Gjatë qëndrimit në Hotel, keni në dispozicion:

 • Pishinë
 • Parkim falas
 • WiFi falas
 • Qendra SPA & Wellness
 • Fitness
 • Bari
 • Këndi i lojërave
 • Ambientet e gjelbëruara
 • Tharëse flokësh
 • TV
 • Mini bar
 • Tavolinë pune dhe karrige
 • Pasqyrë Make up
 • Shërbim dhome 24 orë
 • Pajisje për çaj dhe kafe
 • Telefon

10860 leke/nata

Rezervoni direkt në hotel


  Rezervoni  * fusha të domosdoshme  Ose paguani në booking.com

  Dhomat & Suitat

  Hoteli ynë i dizenjuar në mënyrë unike, përfshin tipologji dhomash të përmirësuara në hapësirë dhe facilitete që ofrojnë një hapësirë qetësuese dhe relaksuese.


  DHOME TEKE
  SUPERIOR

  55 Dhoma Teke / Dyshe
  2 Krevatë tek
  Me / Pa Ballkon
  Sip: 25 m2

  NGA

  5760 leke/nata  DHOME DOPJO
  DYSHE SUPERIORE

  33 Dhoma Dopjo
  1 Krevat dopjo
  Me / Pa Ballkon
  Sip: 25 m2

  NGA

  7660 leke/nata  JUNIOR
  SUITE

  9 Junior Suita
  1 Krevat dopjo, 1 Krevat tek
  Me / Pa Ballkon
  Sip: 30 m2

  NGA

  9600 leke/nata  CLASSIC
  SUITE

  3 Suita
  1 Krevat dopjo, 1 Sofë, 1 Krevat tek
  Me / Pa Ballkon
  Sip: 40 m2

  NGA

  10860 leke/nata