SPA

Te Stela SPA është një oaz luksoz me 5 yje që ju ofron kënaqësi dhe qetësi. Te Stela kujdeset për të gjitha nevojat që keni për t’u çlodhur. Nëse keni nevojë për një vend të qetë, një takim me miqtë, një natë romantike ose një festë argëtuese, mos kërkoni më tej, sepse e keni gjetur vendin e përsosur.

Ne ju ftojmë të vini brenda dhe të qetësoni mendjen, të shëroni trupin, të zgjoni shqisat dhe të lartësoni shpirtin. E hapur në 365 ditë të vitit, nga ora 10:00 deri në 23:00, ajo përfshin: Terapinë Himalajane, Terapinë Kneipp, Sauna, Xhakuzi, Banjo Turke, Dushe Emocionale – të gjitha për çmimin 1250 lekë për person, për klientët e hotelit. Trajtime të veçanta si: trajtime për fytyrën dhe trupin, masazhe, depilime, parukeri, pedikyr dhe manikyr etj.