Hoteli

Lehtësisht e aksesueshme larg zhurmave të qytetit, hoteli ynë ju ofron 100 dhoma me pamje nga pishina ose kopshtet e gjelbëruara përreth. Përveç dhomave plot dritë natyrale dhe pamjeve tërheqëse, hoteli ynë ofron shumë më tepër.

SHIKO PAKETATShikoni


Beergarden

Beergarden i ndodhur pranë hotelit, është pa dyshim vendi i përsosur për të kaluar kohë me njerëzit tuaj të dashur.
Imagjinata e shefave tanë të kuzhinës nuk do t’ju zhgënjejë asnjëherë me pjata të larmishme dhe të shijshme.

SHIKO PAKETATShikoni


Qendra Sportive

Një qendër sportive e standardeve më të larta që ju shërben me një varietet shërbimesh si Pishina, kurse noti për fëmijë & të rritur Palestër, Fizioterapi etj.

SHIKO PAKETATShikoni


SPA

Dedikuar bukurisë, shëndetit dhe relaksit.
Te Stela Spa do të gjeni gjithçka: Sauna, Banjë me hidromasazh, Banjo Turke, Terapi Kneip, Dush emocional, Terapi me kripë Himalaje, Etj.
Çlironi trupin dhe mendjen Te Stela Spa.

SHIKO PAKETATShikoni


Evente

Dëshironi të mblidheni bashkë me të ftuarit tuaj special për një takim të veçantë familjar ose institucional, biznesi, pune? Te Stela Resort ka disa ambjente speciale për eventin tuaj!

SHIKO PAKETATShikoni
Rezervoni
Dhomat & Suitat

Hoteli ynë i dizenjuar në mënyrë unike, përfshin tipologji dhomash të përmirësuara në hapësirë dhe facilitete që ofrojnë një hapësirë qetësuese dhe relaksuese.

Detajet

DELUXE

DHOMA TEKE / DYSHE

55 Dhoma Teke / Dyshe
2 Krevatë tek
Me / Pa Ballkon
Sip: 25 m2

NGA

59€ / natë


Detajet

EXECUTIVE

DHOMA DOPJO

33 Dhoma Dopjo
1 Krevat dopjo
Me / Pa Ballkon
Sip: 25 m2

NGA

79€ / natë


Detajet

DELUXE

JUNIOR SUITA

9 Junior Suita
1 Krevat dopjo, 1 Krevat tek
Me / Pa Ballkon
Sip: 30 m2

NGA

99€ / natë


Detajet

EXECUTIVE

SUITA

3 Suita
1 Krevat dopjo, 1 Sofë, 1 Krevat tek
Me / Pa Ballkon
Sip: 40 m2

NGA

109€ / natëKëtu do të gjeni

Resorti më i plotë në Tiranë përfshin Te Stela Hotel me 4 yje, Restorantin Unik Beer Garden, Qendrën Sportive, Palestrën, SPA-në më ekskluzive, Pool Bar, këndin e fëmijëve etj.
BEERGARDEN

Restoranti ynë unik

është pa dyshim vendi i përsosur për të kaluar kohë me njerëzit tuaj të dashur.
BEERGARDEN

Restoranti ynë unik

QENDRA SPORTIVE

Me varietet shërbimesh

Pishina, kurse noti për fëmijë & të rritur Palestër, Fizioterapi etj.
QENDRA SPORTIVE

Me varietet shërbimesh

EVENTE & KONFERENCA

Impresiononi të ftuarit tuaj

Një ditëlindje, një festë ose një takim me miqtë do të ishin perfekte në ambientet tonë të Te Stela Evente
EVENTE & KONFERENCA

Impresiononi të ftuarit tuaj

SPA

Një oaz luksoz me 5 yje

Përfshin: Terapinë Himalajane, Terapinë Kneipp, Sauna, Xhakuzi, Banjo Turke, Dushe Emocionale, etj.
SPA

Një oaz luksoz me 5 yje

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një pushim të shkurtër në fundjavë ose për një pushim më të gjatë, ne ofrojmë një sërë paketash mikëpritëse për ju!
shijon në çdo stinë

Te Stela Pool Bar

Një bar dhe restorant në ambjente të hapura, i dedikuar për të qënë në shërbimin dhe kënaqësinë e klientit. Ju mirëpresim!
SHIKO MË SHUMË


Paketa


BUSINESS LUNCH – FESTA NE SHTEPI


FESTA NE SHTEPIVIT I RI: 5000 LEKEHotel Viti i Ri


VITI I RI 2021Ofertë për datat 31,1 dhe 2 Janar 2021PAKETAT E FUNDJAVES


PAKETAT E FUNDJAVESOfertë  për fundjavë

Na kontaktoni

Në çdo kohë

Jemi gjithmonë ketu për ju nëse keni ndonjë pyetje për ne.
Adresa: Autostrada Tiranë – Durrës, km 7, Tirana 1000.
Email: info@testela.al


KontaktoniNa ndiqni

Jemi kudo në mediat sociale Te Stela resort! Na ndiqni!