Dhoma Dopjo

Janë dhoma me një krevat të madh dopjo dhe zonë ndenjje. Janë shumë të përdorshme për udhëtimet e biznesit dhe familjet. Moderne dhe bashkëkohore, në to mund të akomodoni edhe një shtrat shtesë. Me hapësira të bollshme dhe arredimin e duhur, këto dhoma ju ofrojnë rehatinë e dëshiruar.

Gjatë qëndrimit në Hotel, keni në dispozicion:

 • Pishinë
 • Parkim falas
 • WiFi falas
 • Qendra SPA & Wellness
 • Fitness
 • Bari
 • Këndi i lojërave
 • Ambientet e gjelbëruara
 • Tharëse flokësh
 • TV
 • Mini bar
 • Tavolinë pune dhe karrige
 • Pasqyrë Make up
 • Shërbim dhome 24 orë
 • Pajisje për çaj dhe kafe
 • Telefon

79€ / natë

Rezervoni direkt në hotel


Rezervoni* fusha të domosdoshmeOse paguani në booking.com

Dhomat & Suitat

Hoteli ynë i dizenjuar në mënyrë unike, përfshin tipologji dhomash të përmirësuara në hapësirë dhe facilitete që ofrojnë një hapësirë qetësuese dhe relaksuese.


DELUXE

DHOMA TEKE / DYSHE

55 Dhoma Teke / Dyshe
2 Krevatë tek
Me / Pa Ballkon
Sip: 25 m2

NGA

59€ / natëEXECUTIVE

DHOMA DOPJO

33 Dhoma Dopjo
1 Krevat dopjo
Me / Pa Ballkon
Sip: 25 m2

NGA

79€ / natëDELUXE

JUNIOR SUITA

9 Junior Suita
1 Krevat dopjo, 1 Krevat tek
Me / Pa Ballkon
Sip: 30 m2

NGA

99€ / natëEXECUTIVE

SUITA

3 Suita
1 Krevat dopjo, 1 Sofë, 1 Krevat tek
Me / Pa Ballkon
Sip: 40 m2

NGA

109€ / natë