DHOMA TEKE/DYSHE

Dhomat standarde teke ose dyshe janë të organizuara në mënyrë perfekte, të ndriçuara maksimalisht, me pamje shplodhëse dhe ofrojnë kushte maksimale. Në dhomat me ballkon, mund të shijoni ajrin e pastër dhe qetësinë absolute. Pastërtia, përkushtimi dhe shërbimi ideal janë elementët kryesorë që do të gjeni gjatë qëndrimit Te Stela Hotel. Në 55 dhomat teke ose dyshe do të gjeni një arredim perfekt dhe ju sigurojmë se qëndrimi juaj do të jetë një kënaqësi e madhe.

Gjatë qëndrimit në Hotel, keni në dispozicion:

 • Pishinë
 • Parkim falas
 • WiFi falas
 • Qendra SPA & Wellness
 • Fitness
 • Bari
 • Këndi i lojërave
 • Ambientet e gjelbëruara

5760 leke/nata

Rezervoni direkt në hotel


  Rezervoni  * fusha të domosdoshme  Ose paguani në booking.com

  Dhomat & Suitat

  Hoteli ynë i dizenjuar në mënyrë unike, përfshin tipologji dhomash të përmirësuara në hapësirë dhe facilitete që ofrojnë një hapësirë qetësuese dhe relaksuese.


  DHOME TEKE
  SUPERIOR

  55 Dhoma Teke / Dyshe
  2 Krevatë tek
  Me / Pa Ballkon
  Sip: 25 m2

  NGA

  5760 leke/nata  DHOME DOPJO
  DYSHE SUPERIORE

  33 Dhoma Dopjo
  1 Krevat dopjo
  Me / Pa Ballkon
  Sip: 25 m2

  NGA

  7660 leke/nata  JUNIOR
  SUITA

  9 Junior Suita
  1 Krevat dopjo, 1 Krevat tek
  Me / Pa Ballkon
  Sip: 30 m2

  NGA

  9600 leke/nata  CLASSIC
  SUITE

  3 Suita
  1 Krevat dopjo, 1 Sofë, 1 Krevat tek
  Me / Pa Ballkon
  Sip: 40 m2

  NGA

  10860 leke/nata