JUNIOR SUITA

Dhomat Junior Suita të preferuara në një masë të madhe nga familjet, ofrojnë një hapësirë të konsiderueshme, ndriçim maksimal natyral dhe pamje qetësuese nga pishina dhe zonat e gjelbëruara të Resortit. Të pajisura me një krevat të madh dopjo dhe një krevat tek, Junior Suita është një zgjedhje shumë e preferuar për të kaluar një fundjavë të këndshme në Resortin tonë.

Gjatë qëndrimit në Hotel, keni në dispozicion:

 • Pishinë
 • Parkim falas
 • WiFi falas
 • Qendra SPA & Wellness
 • Fitness
 • Bari
 • Këndi i lojërave
 • Ambientet e gjelbëruara
 • Tharëse flokësh
 • TV
 • Mini bar
 • Tavolinë pune dhe karrige
 • Pasqyrë Make up
 • Shërbim dhome 24 orë
 • Pajisje për çaj dhe kafe
 • Telefon

9600 leke/nata

Rezervoni direkt në hotel


  Rezervoni  * fusha të domosdoshme  Ose paguani në booking.com

  Dhomat & Suitat

  Hoteli ynë i dizenjuar në mënyrë unike, përfshin tipologji dhomash të përmirësuara në hapësirë dhe facilitete që ofrojnë një hapësirë qetësuese dhe relaksuese.


  DHOME TEKE
  SUPERIOR

  55 Dhoma Teke / Dyshe
  2 Krevatë tek
  Me / Pa Ballkon
  Sip: 25 m2

  NGA

  5760 leke/nata  DHOME DOPJO
  DYSHE SUPERIORE

  33 Dhoma Dopjo
  1 Krevat dopjo
  Me / Pa Ballkon
  Sip: 25 m2

  NGA

  5760 leke/nata  JUNIOR
  SUITE

  9 Junior Suita
  1 Krevat dopjo, 1 Krevat tek
  Me / Pa Ballkon
  Sip: 30 m2

  NGA

  9600 leke/nata  CLASSIC
  SUITE

  3 Suita
  1 Krevat dopjo, 1 Sofë, 1 Krevat tek
  Me / Pa Ballkon
  Sip: 40 m2

  NGA

  10860 leke/nata