SJELLIM FESTEN NE SHTEPINE TUAJ

28 Dhjetor, 2020
Viti-i-RI_Festa-ne-shtepi_1200x675px-1.jpg

FESTA NE SHTEPI

SJELLIM FESTEN NE SHTEPINE TUAJ!

MENUJA E VITIT TE RI : 5000 LEKE/PERSON

Perfshin paketimin dhe transportin .Mund te porosisni te gjithe menune ose pjata te veçuara nga menuja.


31Dhjetor

Rezervoni përmes formës
* fusha të domosdoshmeOse paguani në myticket.alMENUJA E VITIT TE RI:

Brusketa me pate mëlçi pule e filadelfia

Sallate New Year

Emental,Pekorino Romano, Djath Nape me mjaltë Dëllinje e LIme

Terrine Fileto Viçi me salcë Konjaku

Fileto Viçi me kërpudha porçini mix, salcë Tartufi, patate frite, salcë gorgonxola

Gjel Deti i pjekur, shoqëruar me përsheshin tradicional dhe pilaf Ali Pasha

Bajame me kripë

Fruta të thata

Fruta të freskëta të stinës

Ëmbëlsirë