1200x565.png

24 Nëntor, 2021

FESTOJMË KRISHTLINDJE DHE VITIN E RI 2022

-FESTA E KRISHTLINDJEVE,  24 DHJETOR 2021 me të ftuar special FISNIKËT & DJ LUPO
Paketa e Mbrëmjes Gala me Muzikë Live dhe Shorte me Dhurata 40 € / person

Paketa Mbrëmja GALA + Qëndrimi në Hotel BB + Hyrje SPA/Pishinë Dimërore/Fitness = 65 € / person nata

– FESTA E NDËRRIMIT TË VITEVE,  31 DHJETOR 2021 me të ftuar special IRMA LIBOHOVA ME BAND, SAIMIR BRAHO & ENDRI, MARJETA BILLO DHE DJ LUPO

Paketa e Mbrëmjes Gala me Muzikë Live dhe Shorte me Dhurata 80 € / person

Paketa Mbrëmja GALA + Qëndrimi në Hotel BB + Hyrje SPA/Pishinë Dimërore/Fitness = 105 € / person nata

Përjetoni një eksperiencë unike Te Stela Resort! Të gjitha shërbimet në një vend, TEK SHTËPIA E MIKUT!

Rezervoni tani në +355 67 20 333 09 ose në [email protected]


FESTOJMË KRISHTLINDJE DHE VITIN E RI 2022

Rezervoni përmes formës
  * fusha të domosdoshme  1200x565.jpg

  17 Nëntor, 2021

  Fundjava e Pavarësisë
  Muzikë LIVE – Shorte & Dhurata

  26 Nëntor me Saimir Braho
  PA BILETA

  27 Nëntor me Greta Zani & Finona Thaçi & Dj Lupo
  Vlera e biletës 1 200 Lekë/personi
  Për fëmijët:
  Nën 4-vjeç pa pagesë (nëse do të duan të porosisin diçka do të jetë përzgjdhje nga menu fëmijë nga a la carte)
  Nga 4 deri 12-vjeç Paketa 600 leke/person (1 pizza për fëmijë + 1 patate frite + 1 Soft Drinks të Fabrikës tonë)
  Nga 12-vjeç njësoj si të rriturit

  28 Nëntor me Grupin e Kolonjës & Greta Zani & Emi Bogdo
  Vlera e biletës 1,200 Lekë/personi
  Për fëmijët:
  Nën 4-vjeç pa pagesë (nëse do të duan të porosisin diçka do të jetë përzgjedhje nga menu fëmije nga a la carte)
  Nga 4 deri 12-vjec Paketa 600 leke/person (1 pizza për fëmijë + 1 patate frite + 1 Soft Drinks të Fabrikës tonë)
  Nga 12-vjeç njësoj si të rriturit

  PAKETA PERFSHIN:
  Hyrje ne Muzike Live
  Menu
  * 1 /2 Buke Mikse
  * Sallatë e stinës
  * Kompozim i Serës te Stela
  * Kompozim Shija e Gjyshes
  Pije
  *0.5 L Birrë/person dhe 1 Ujë ose Soft Drinks të Fabrikës tonë

  Për rezervime: 00355 67 20 33 309 ose [email protected]

  www.testela.al


  Rezervoni përmes formës
   * fusha të domosdoshme   Ose paguani në myticket.al
   1200X675.jpg

   13 Tetor, 2021

   Oktoberfest Te Stela Resort! 1000 Lekë

   Oktoberfest Te Stela Resort! 15 dhe 16 Tetor 2021.

   Bileta 1000 lek/person

   Përfshin:
   – Menu Tradicionale
   – DJ me Program Argëtimi/Lojra
   – Birra & Soft Drink të fabrikës pa limit

   Bëhu një nga fituesit e shorteve me dhurata.
   Përfitoni kupona dhurate nga shërbimet e faciliteteve TeStela Resort.

   REZERVO:
   +355 (0) 67 20 33 309
   [email protected]
   testela.al


   Rezervoni përmes formës
    * fusha të domosdoshme    Ose paguani në myticket.al
    1200x565.jpg

    22 Qershor, 2021

    Paketa mujore e
    Business Lunch: 7000 Lekë

    Paketa mujore Business Lunch 7,000 Lekë

    PARAPAGUAJ
    20 MENU DITORE
    DHE PËRFITO DHURATË
    1 HYRJE ÇIFT NË SPA

    (Dhurata ka vlerën 5,000 Lekë)

    Për porosi jashtë Autostradës Tiranë – Vorë porosia pranohet për jo me pak se 30 persona.

    Rezervoni përmes formës online!


    Rezervoni përmes formës
     * fusha të domosdoshme     2022_7_8_Mars_1200x675.jpg

     22 Qershor, 2021

     7 & 8 Mars 2022 – Festojmë Te Stela Resort

     7 & 8 Mars 2022 – Festojmë Te Stela Resort

     7 Mars, Muzikë me DJ Lupo; Drekë ora 12:00; Darkë ora 18:30
     8 Mars, Muzikë me DJ Lupo; Drekë ora 12:00;
     Darkë ora 18:30 Muzikë Live me Emi Bogdo, Sajmir Çili dhe DJ Lupo

     PAKETA BEERGARDEN – 7 MARS – Menu e Lirë në Përzgjedhje

     PAKETA BEERGARDEN – 8 MARS – (Paketa përfshin Menu Fikse me Pije pa limit dhe Argëtim me Muzikë)
     2.900 Lekë/personi

     Menu Speciale
     -1 Mesore për 4 persona
     -Sallatë Stela
     -Ravioli me Spinaq
     Pjata Personale
     -Fileto Pule shoqëruar me Kërpudha dhe Verë Marsala
     -Fileto Viçi Shoqëruar me Salcë Tartufi dhe Patate Frite
     -Ëmbëlsirë me Fruta Pylli
     Pije pa Limit
     -Verë e Hapur, Birra Stela, Amerikan Cola & Orange, Ujë me gaz & natyral.
     Për fëmijët:
     -Nën 4-vjeç, pa pagesë
     -Nga 4 deri 12-vjeç, paketa 1.000 Lekë/personi (Patate frite, Risoto me fileto pule dhe pije soft)
     -Mbi 12-vjeç, njëlloj si të rriturit


     PAKETAT PËR HOTELIN

     Akomodim Hotel me Mëngjes + 20% skonto Hidroterapi, SPA dhe Pishinë Dimërore Falas
     45 Euro/dhoma dopio për dy persona
     Për fëmijët:
     -Nën 4-vjeç, pa pagesë
     -Nga 4 deri 12-vjeç, sipas politikave për fëmijët 50%
     -Mbi 12-vjeç, njëlloj si të rriturit

     Rezervoni në: +355 67 20 33 309     Rezervoni përmes formës
      * fusha të domosdoshme