2022_post14mars_1200x675-web.jpg

9 Mars, 2022

14 Mars 2022 – Festojmë Te Stela Resort

Dita e Verës Te Stela Resort – 14 Mars

Në Drekë; Ora 12:00 me Dj Lupo
Në Darkë; Ora 19:30 Muzikë LIVE me Marjeta Billo, Fatbardh Kotorri & Dj Lupo

Hyrja FALAS – Menu e Lirë

Për rezervime: +355 67 20 33 309Rezervoni përmes formës
  * fusha të domosdoshme


  web-1200x675-1.jpg

  8 Shkurt, 2022

  Fundjava e Pavaresise se Kosoves – Te Stela Resort

  Festojmë së bashku Pavarësinë e Kosovës – 19 Shkurt

  Fundjavë e Zjarrtë me Hyrje Falas në Muzikë LIVE

  Të ftuar Special: Grupi i Kolonjës & Dj Lupo

  -Menu A La Carte sipas dëshirës

  -Shorte

  -Shumë Surpriza të tjera

  PAKETAT PËR HOTELIN

  Akomodim në Hotel, +20% skonto Hidroterapi, SPA dhe Pishinë Dimërore Falas + Darka me Muzikë LIVE – 90 Euro/çifti ose 55 Euro/personi

  Për fëmijët:

  -Nën 4-vjeç – pa pagesë

  -Nga 4 deri 12-vjeç – sipas politikave për fëmijët

  -Mbi 12-vjeç, njëlloj si të rriturit

  Rezervoni në: +355 67 20 33 309


  Rezervoni përmes formës
   * fusha të domosdoshme   1200x565.png

   24 Nëntor, 2021

   FESTOJMË KRISHTLINDJE DHE VITIN E RI 2022

   -FESTA E KRISHTLINDJEVE,  24 DHJETOR 2021 me të ftuar special FISNIKËT & DJ LUPO
   Paketa e Mbrëmjes Gala me Muzikë Live dhe Shorte me Dhurata 40 € / person

   Paketa Mbrëmja GALA + Qëndrimi në Hotel BB + Hyrje SPA/Pishinë Dimërore/Fitness = 65 € / person nata

   – FESTA E NDËRRIMIT TË VITEVE,  31 DHJETOR 2021 me të ftuar special IRMA LIBOHOVA ME BAND, SAIMIR BRAHO & ENDRI, MARJETA BILLO DHE DJ LUPO

   Paketa e Mbrëmjes Gala me Muzikë Live dhe Shorte me Dhurata 80 € / person

   Paketa Mbrëmja GALA + Qëndrimi në Hotel BB + Hyrje SPA/Pishinë Dimërore/Fitness = 105 € / person nata

   Përjetoni një eksperiencë unike Te Stela Resort! Të gjitha shërbimet në një vend, TEK SHTËPIA E MIKUT!

   Rezervoni tani në +355 67 20 333 09 ose në [email protected]


   FESTOJMË KRISHTLINDJE DHE VITIN E RI 2022

   Rezervoni përmes formës
    * fusha të domosdoshme    1200x565.jpg

    17 Nëntor, 2021

    Fundjava e Pavarësisë
    Muzikë LIVE – Shorte & Dhurata

    26 Nëntor me Saimir Braho
    PA BILETA

    27 Nëntor me Greta Zani & Finona Thaçi & Dj Lupo
    Vlera e biletës 1 200 Lekë/personi
    Për fëmijët:
    Nën 4-vjeç pa pagesë (nëse do të duan të porosisin diçka do të jetë përzgjdhje nga menu fëmijë nga a la carte)
    Nga 4 deri 12-vjeç Paketa 600 leke/person (1 pizza për fëmijë + 1 patate frite + 1 Soft Drinks të Fabrikës tonë)
    Nga 12-vjeç njësoj si të rriturit

    28 Nëntor me Grupin e Kolonjës & Greta Zani & Emi Bogdo
    Vlera e biletës 1,200 Lekë/personi
    Për fëmijët:
    Nën 4-vjeç pa pagesë (nëse do të duan të porosisin diçka do të jetë përzgjedhje nga menu fëmije nga a la carte)
    Nga 4 deri 12-vjec Paketa 600 leke/person (1 pizza për fëmijë + 1 patate frite + 1 Soft Drinks të Fabrikës tonë)
    Nga 12-vjeç njësoj si të rriturit

    PAKETA PERFSHIN:
    Hyrje ne Muzike Live
    Menu
    * 1 /2 Buke Mikse
    * Sallatë e stinës
    * Kompozim i Serës te Stela
    * Kompozim Shija e Gjyshes
    Pije
    *0.5 L Birrë/person dhe 1 Ujë ose Soft Drinks të Fabrikës tonë

    Për rezervime: 00355 67 20 33 309 ose [email protected]

    www.testela.al


    Rezervoni përmes formës
     * fusha të domosdoshme     Ose paguani në myticket.al
     1200X675.jpg

     13 Tetor, 2021

     Oktoberfest Te Stela Resort! 1000 Lekë

     Oktoberfest Te Stela Resort! 15 dhe 16 Tetor 2021.

     Bileta 1000 lek/person

     Përfshin:
     – Menu Tradicionale
     – DJ me Program Argëtimi/Lojra
     – Birra & Soft Drink të fabrikës pa limit

     Bëhu një nga fituesit e shorteve me dhurata.
     Përfitoni kupona dhurate nga shërbimet e faciliteteve TeStela Resort.

     REZERVO:
     +355 (0) 67 20 33 309
     [email protected]
     testela.al


     Rezervoni përmes formës
      * fusha të domosdoshme      Ose paguani në myticket.al
      1200x565.jpg

      22 Qershor, 2021

      Paketa mujore e
      Business Lunch: 7000 Lekë

      Paketa mujore Business Lunch 7,000 Lekë

      PARAPAGUAJ
      20 MENU DITORE
      DHE PËRFITO DHURATË
      1 HYRJE ÇIFT NË SPA

      (Dhurata ka vlerën 5,000 Lekë)

      Për porosi jashtë Autostradës Tiranë – Vorë porosia pranohet për jo me pak se 30 persona.

      Rezervoni përmes formës online!


      Rezervoni përmes formës
       * fusha të domosdoshme       2022_7_8_Mars_1200x675.jpg

       22 Qershor, 2021

       7 & 8 Mars 2022 – Festojmë Te Stela Resort

       7 & 8 Mars 2022 – Festojmë Te Stela Resort

       7 Mars, Muzikë me DJ Lupo; Drekë ora 12:00; Darkë ora 18:30
       8 Mars, Muzikë me DJ Lupo; Drekë ora 12:00;
       Darkë ora 18:30 Muzikë Live me Emi Bogdo, Sajmir Çili dhe DJ Lupo

       PAKETA BEERGARDEN – 7 MARS – Menu e Lirë në Përzgjedhje

       PAKETA BEERGARDEN – 8 MARS – (Paketa përfshin Menu Fikse me Pije pa limit dhe Argëtim me Muzikë)
       2.900 Lekë/personi

       Menu Speciale
       -1 Mesore për 4 persona
       -Sallatë Stela
       -Ravioli me Spinaq
       Pjata Personale
       -Fileto Pule shoqëruar me Kërpudha dhe Verë Marsala
       -Fileto Viçi Shoqëruar me Salcë Tartufi dhe Patate Frite
       -Ëmbëlsirë me Fruta Pylli
       Pije pa Limit
       -Verë e Hapur, Birra Stela, Amerikan Cola & Orange, Ujë me gaz & natyral.
       Për fëmijët:
       -Nën 4-vjeç, pa pagesë
       -Nga 4 deri 12-vjeç, paketa 1.000 Lekë/personi (Patate frite, Risoto me fileto pule dhe pije soft)
       -Mbi 12-vjeç, njëlloj si të rriturit


       PAKETAT PËR HOTELIN

       Akomodim Hotel me Mëngjes + 20% skonto Hidroterapi, SPA dhe Pishinë Dimërore Falas
       45 Euro/dhoma dopio për dy persona
       Për fëmijët:
       -Nën 4-vjeç, pa pagesë
       -Nga 4 deri 12-vjeç, sipas politikave për fëmijët 50%
       -Mbi 12-vjeç, njëlloj si të rriturit

       Rezervoni në: +355 67 20 33 309       Rezervoni përmes formës
        * fusha të domosdoshme