2022_post14mars_1200x675-web.jpg

9 Mars, 2022

14 Mars 2022 – Festojmë Te Stela Resort

Dita e Verës Te Stela Resort – 14 Mars

Në Drekë; Ora 12:00 me Dj Lupo
Në Darkë; Ora 19:30 Muzikë LIVE me Marjeta Billo, Fatbardh Kotorri & Dj Lupo

Hyrja FALAS – Menu e Lirë

Për rezervime: +355 67 20 33 309Rezervoni përmes formës
  * fusha të domosdoshme


  2022_7_8_Mars_1200x675.jpg

  1 Mars, 2022

  7 & 8 Mars 2022 – Festojmë Te Stela Resort

  7 & 8 Mars 2022 – Festojmë Te Stela Resort

  7 Mars, Muzikë me DJ Lupo; Drekë ora 12:00; Darkë ora 18:30
  8 Mars, Muzikë me DJ Lupo; Drekë ora 12:00;
  Darkë ora 18:30 Muzikë Live me Emi Bogdo, Sajmir Çili dhe DJ Lupo

  PAKETA BEERGARDEN – 7 MARS – Menu e Lirë në Përzgjedhje

  PAKETA BEERGARDEN – 8 MARS – (Paketa përfshin Menu Fikse me Pije pa limit dhe Argëtim me Muzikë)
  2.900 Lekë/personi

  Menu Speciale
  -1 Mesore për 4 persona
  -Sallatë Stela
  -Ravioli me Spinaq
  Pjata Personale
  -Fileto Pule shoqëruar me Kërpudha dhe Verë Marsala
  -Fileto Viçi Shoqëruar me Salcë Tartufi dhe Patate Frite
  -Ëmbëlsirë me Fruta Pylli
  Pije pa Limit
  -Verë e Hapur, Birra Stela, Amerikan Cola & Orange, Ujë me gaz & natyral.
  Për fëmijët:
  -Nën 4-vjeç, pa pagesë
  -Nga 4 deri 12-vjeç, paketa 1.000 Lekë/personi (Patate frite, Risoto me fileto pule dhe pije soft)
  -Mbi 12-vjeç, njëlloj si të rriturit


  PAKETAT PËR HOTELIN

  Akomodim Hotel me Mëngjes + 20% skonto Hidroterapi, SPA dhe Pishinë Dimërore Falas
  45 Euro/dhoma dopio për dy persona
  Për fëmijët:
  -Nën 4-vjeç, pa pagesë
  -Nga 4 deri 12-vjeç, sipas politikave për fëmijët 50%
  -Mbi 12-vjeç, njëlloj si të rriturit

  Rezervoni në: +355 67 20 33 309  Rezervoni përmes formës
   * fusha të domosdoshme


   web-1200x675-1.jpg

   28 Janar, 2022

   Fundjava e Dashurisë

   Paketa e Hotelit – 86 Euro/çifti
   Paketa Beergarden – 40 Euro/çifti

   Fundjava e Dashurisë (12-14 Shkurt)

   -Muzikë LIVE me Marjeta Billo, Emi Bogdo, Saimir Çili & Dj Lupo

   -Darka Gala

   -Shorte me Surpriza

   -Kërcimi i Dashurisë

   – Shorte me Surpriza

   Më 14 Shkurt do të aplikohet shorteu dhe do të ndahen 6 çmime në Format Kuponi.

   Çdo personi në sallë do i jepet një numër në momentin që ulet në tavolinë.

   Ndërprerja për shorteun do të jetë gjatë muzikës live.

   Çmimet/Kupona

   1. 1 Natë akomodim çift në Hotel+Hyrja në SPA (1 kupon)
   2. Abonim 1-mujor Sport Center/person – 2 seanca noti në javë (2 kupona)
   3. Hyrje çift në SPA (3 kupona)

   Kërcimi i dashurisë

   Nga Grupi Baletit “Rudi Memaliaj” do të ketë një kërcim që i dedikohet dashurisë me një çift balerinë, të cilët do të performojnë me 2 dalje, një dalje do te ingranoj edhe të ftuarit.


   PAKETA BEERGARDEN (Paketa përfshin Hyrje në LIVE dhe Menu Fikse me Pije pa limit):

   40 Euro/çifti

   Për fëmijët:

   -Nën 4-vjeç pa pagesë

   -Nga 4 deri 12-vjeç, Paketa 10 Euro/personi

   -Mbi 12-vjeç njëlloj si të rriturit

   PAKETA E HOTELIT (Akomodim Hotel + 20% skonto Hidroterapi, SPA dhe Pishinë Dimërore Falas + Darka me Muzikë LIVE:

   86 Euro/çifti

   Për fëmijët:

   -Nën 4-vjeç pa pagesë

   -Nga 4 deri 12-vjeç, sipas politikave për fëmijët 50%

   -Mbi 12-vjeç, njëlloj si të rriturit

   Rezervimet që bëhen me parapagim të plotë për Paketat e Hotelit deri më dt. 10.02.2022, do të përfitojnë 10% skonto.

   Rezervoni në: +355 67 20 33 309   Rezervoni përmes formës
    * fusha të domosdoshme


    1200x565.jpg

    14 Janar, 2022

    Paketa mujore e
    Business Lunch: 7000 Lekë

    Paketa mujore Business Lunch 7,000 Lekë

    PARAPAGUAJ
    20 MENU DITORE
    DHE PËRFITO DHURATË
    1 HYRJE ÇIFT NË SPA

    (Dhurata ka vlerën 5,000 Lekë)

    Për porosi jashtë Autostradës Tiranë – Vorë porosia pranohet për jo me pak se 30 persona.

    Rezervoni përmes formës online!


    Rezervoni përmes formës
     * fusha të domosdoshme     1200x565.png

     3 Dhjetor, 2021

     FESTOJMË KRISHTLINDJE DHE VITIN E RI 2022

     -FESTA E KRISHTLINDJEVE, 24 DHJETOR 2021 me të ftuar special FISNIKËT & DJ LUPO
     Paketa e Mbrëmjes Gala me Muzikë Live dhe Shorte me Dhurata 40 € / person

     Paketa Mbrëmja GALA + Qëndrimi në Hotel BB + Hyrje SPA/Pishinë Dimërore/Fitness = 65 € / person nata

     – FESTA E NDËRRIMIT TË VITEVE, 31 DHJETOR 2021 me të ftuar special IRMA LIBOHOVA ME BAND, SAIMIR BRAHO & ENDRI, MARJETA BILLO DHE DJ LUPO

     Paketa e Mbrëmjes Gala me Muzikë Live dhe Shorte me Dhurata 80 € / person

     Paketa Mbrëmja GALA + Qëndrimi në Hotel BB + Hyrje SPA/Pishinë Dimërore/Fitness = 105 € / person nata

     Përjetoni një eksperiencë unike Te Stela Resort! Të gjitha shërbimet në një vend, TEK SHTËPIA E MIKUT!

     Rezervoni tani në +355 67 20 333 09 ose në [email protected]


     FESTOJMË KRISHTLINDJE DHE VITIN E RI 2022

     Rezervoni përmes formës
      * required fields      Finale_01.jpg

      22 Qershor, 2021

      SPA – TE STELA

      SPA – TE STELA

      Masazh relaksi

      Hyrje ne SPA ne cift

      LOVE & TAKE CARE OF YOURSELF –  PËR VETËM 7500 LEKË      Form Reservation
       * required fields       Or pay through myticket.al