DHOMA & SUITA


Te Stela Hotel gjendet në mes të oborrit të gjelbëruar dhe plot lule. Gjeni një oaz të vogël dhe vërtetë qetësues.

TE STELA HOTEL

Hoteli ynë i dizenjuar në mënyrë unike, përfshin tipologji dhomash të përmirësuara në hapësirë dhe facilitete që ofrojnë një hapësirë qetësuese dhe relaksuese.

Secili do të gjejë këtu shijen e përzgjedhur të ushqimit, muzikës, eventeve, ritmin sportiv të notit dhe festave, por edhe relaksin e masazheve e të terapive përtëritëse. Eshtë vendi ideal per të qendruar  kur jeni në Tiranë. Hoteli në Resortin tonë ofron komoditetetet e standarteve më të larta.

Akomodimi perfekt për miqte tuaj nga jashtë vendit, kolegët e huaj që vijnë për një konferencë apo edhe për ju, për një ditë relaksi larg zhurmës së Tiranës.

Pastrim i përditshëm i dhomave

Banjo private në çdo dhomë

24 orë shërbim në recepsion

Check in  14:00

Check out  01:00-12:00

Parkim falas

Ambjent familjar dhe miqësor

Gjuha nga stafi ynë: Anglisht ,  Italisht

Vendodhja: Autostradë 7 km pranë Tiranes.

BOOK NOW


Tel: +355 67 20 333 81


DHOMA TEKE

 • 55 Dhoma Teke
 • 2 Krevatë tek
 • Me / Pa Ballkon
 • Sip: 25 m2
 • Sezoni i lartë Prill-Tetor (përfshirë) 5760 ALL/Night/1 person
 • Sezoni i ulët Nëntor-Mars (përfshirë) 4960 ALL/Night/1 person
 • Përfshihet mëngjesi, palestra, parkingu, Wifi, tvsh & taksat lokale

DHOMA DOPJO / DYSHE

 • 33 Dhoma Dopjo
 • 1 Krevat dopjo
 • Me / Pa Ballkon
 • Sip: 25 m2
 • Sezoni i lartë Prill-Tetor (përfshirë) 7660 ALL/Nata/2 persona
 • Sezoni i ulët  Nentor-Mars (përfshirë) 6960  ALL/Nata/2 persona
 • Përfshihet mëngjesi, palestra, parkingu, Wifi, tvsh & taksat lokale

JUNIOR SUITA

 • 9 Junior Suita
 • 1 Krevat dopjo, 1 Krevat tek
 • Me / Pa Ballkon
 • Sip: 30 m2
 • Sezoni i lartë Prill-Tetor (përfshirë) 9600 ALL/Nata/1-3 persona
 • Sezoni i ulët Nëntor-Mars (përfshirë)  8660  ALL/Nata /1-3 persona
 • Përfshihet mëngjesi, palestra, parkingu, Wifi, tvsh & taksat lokale

SUITA

 • 3 Suita
 • 1 Krevat dopjo, 1 Sofë, 1 Krevat tek
 • Me / Pa Ballkon
 • Sip: 40 m2
 • Sezoni i lartë Prill-Tetor (përfshirë) 10860  ALL/Nata/2-4 persona
 • Sezoni i Ulët  Nëntor-Mars (përfshirë) 9960  ALL/Nata/2-4 persona
 • Përfshihet mëngjesi, palestra, parkingu, Wifi, tvsh & taksat lokale

Na jepni mendimin tuaj