Viti i ri ne Tirane | 3 Musketjeret dhe Juliana Pasha & Band | Paketa e plote 100 €


Viti i ri ne Tirane | 3 Musketjeret dhe Juliana Pasha & Band | Paketa e plote 100 €

Viti i ri ne Tirane | 3 Musketjeret dhe Juliana Pasha & Band | Paketa e plote 100 €

Viti i ri ne Tirane Te Stela Resort vjen me super performance nga 3 musketjeret: Aleksander Gjoka, Elton Deda, Redon Makashi dhe  unikja Juliana Pasha e shoqeruar nga Banda e saj  Venera Lumani & Lindi Islami dhe Kejsi Tola & Armando Hoxha.

Magjia e mbremjes nuk vjen vetem nga muzika por dhe menuja speciale e mbremjes se vitit te ri e pershtatur per cdo shije. Ambienti eshte ideal per te gjithe familjen ku do kete supriza per te rritur dhe femije gjate gjithe mbremjes. Do zbuloni qe festa tek Stela vazhdon edhe mbas mbremjes me relaksin e qendrimit tek hoteli ku kemi futur risine e SPA me te re 5 stars ne Tirane Falas per te gjithe qe qendrojne ne Hotel.

Viti i ri ne Tirane eshte magjik  me atmosfere dhe aktivitete gjate gjithe periudhes se festave.

Darke ne Beergarden: 75 Euro per person

Darke dhe fjetje ne Hotel: 100 Euro per person. Per personat qe qendrojne ne hotel, sherbimet falas te SPA (aksesi ne dushet emocionale, banjo turke, sauna, xhakuzi dhe relaks ne dhomen kripe Himalaje) si dhe aksesi ne pishina dimerore.

Per  femijet 0-4 vjec: pa pagese ne secilen pakete dhe femijet 4-12 vjec: gjysem cmimi ne secilen pakete

Rezervimet me parapagese te plote perfitojne 10% skonto.

Per informacione dhe rezervime telefononi ne 067 20 333 81 | 067 20 333 09.