Paketa Relax | Te Stela SPA + Hotel


Paketa Relax | Te Stela SPA + Hotel

Paketa Relax | Te Stela SPA + Hotel

Një eksperiencë e paharruar Relaxi dhe Paqe Te Stela SPA

Te Stela SPA, SPA më e re me 5 yje në Tiranë e sapo hapur Te Stela Resort.

 • Jacuzzi më e madhe në Shqipëri
 • Terapi me gurë Kripe Himalaje
 • Sauna & Banjo Turke
 • Terapi Kneipp
 • Trajtime unike fytyre dhe trupi

Telefono në 067 20 333 81 e Dhuroji vetes & Dikujt këtë Eksperiencë.

Paketa Hotel+Spa+Masazh:  5500 leke/personi ne dhome dyshe

 • Akomodimi ne dhome superiore dopio/twin
 • Mengjesi
 • Hyrja ne SPA
 • Masazh relaksues
 • Palestra
 • Pishinat e brendshme me 20% ulje
 • Parkingu
 • WiFi ne dhome dhe ne gjithe resortin
Telefono në 067 20 333 81/067 20 333 09 për informacione dhe rezervime!