Paketa RELAX ( Hotel + Spa + Masazh)


Paketa RELAX ( Hotel + Spa + Masazh)

Paketa RELAX ( Hotel + Spa + Masazh)

Eksperienca e plote cift ne Tirane per vetemĀ 9900 leke/cifti.

Spa me e re me 5 yje ne Tirane, Jacuzzi; Sauna; Banjo Turke; Terapi me kripe Himalaje ; Trajtime Speciale Fytyre dhe Trupi.

  • Akomodimi ne dhome superiore dopio/twin
  • Mengjesi
  • Hyrja ne SPA
  • Masazh relaksues
  • Palestra
  • Pishinat e brendshme me 20% ulje
  • Parkingu
  • WiFi ne dhome dhe ne gjithe resortin

Telefono ne +355 67 20 333 81 ose email ne rezervime@testela.al