Te Stela Poolbar Menu & Coctails


Te Stela Poolbar Menu & Coctails

Te Stela Poolbar Menu & Coctails

Kerkoni Pishina ne Tirane?

Te Stela Poolbar prej vitesh ofron per Tiranen Pishinen me te mire per te gjithe Familjen. Jo vetem kaq, por mund te freskohesh ne ditet e nxehta me koktejlet buze pishines si dhe menute e reja per te rritur dhe femije. Akseso pishinen me nje pakete te plote dhe perfito me shume dhe me lire.