Krishtlindjet ne Tirane 24 Dhjetor | Shkelzen Jetishi & Band | Paketa e Plote 75 €


Krishtlindjet ne Tirane 24 Dhjetor | Shkelzen Jetishi & Band | Paketa e Plote 75 €

Krishtlindjet ne Tirane 24 Dhjetor | Shkelzen Jetishi & Band | Paketa e Plote 75 €

Festo Krishtlindjet ne Tirane Te Stela Resort me Shkelzen Jetishin.

Te Stela Resort ka nje Tradite shumevjecare te organizimit te mbremjes se Krishtilindjeve me shpirtin e vertete festiv dhe atmosferen e duhur per t’ju dhuruar jo vetem nje mbremje magjike per ju dhe familjen tuaj, por nje eksperience festive qe nuk mund ta gjeni ne vend tjeter.

Menu Speciale per te gjitha shijet vetem per naten e Krishtlindjeve nga shefi jone i shquar i guzhines. Muzika live kete nate nga i vetmi Shkelzen Jetishi i cili rikthehet ne vitin e tij te dyte per mbremjen e Krishtlindjeve Te Stela Resort mbas kerkesave te shumta nga te ftuarit tane.

Mendojme per Femijet te cilet do argetohen nga animatoret tane me lojrat e suprizat e tyre.

Darke dhe fjetje ne hotel: 75 Euro per person.  Per personat qe qendrojne ne hotel, sherbimet falas te SPA tone te re me 5 yje (aksesi ne dushet emocionale, banjo turke, sauna, xhakuzi dhe relaks ne dhomen kripe Himalaje) dhe aksesi ne pishina dimerore.

Vetem Darka ne Beergarden: 50 Euro per person.

Per  femijet 0-4 vjec: pa pagese ne secilen pakete dhe femijet 4-12 vjec: gjysem cmimi ne secilen pakete

OFERTE: Rezervimet me parapagese te plote perfitojne 10% Skonto.

Per Info dhe per rezervime telefononi ne +355 67 20 333 81 |+355 67 20 333 09 ose email ne info@testela.al