15% Ulje per Rezervimet Direkte


15% Ulje per Rezervimet Direkte

15% Ulje per Rezervimet Direkte

Kerkon Hotel ne Tirane?

Telefono ne +355 67 20 333 81 email ne rezervime@stela.al, hotel@testela.al dhe perfito 15% Ulje mbi rezervimet Direkte!

Te perfshira ne cmim :

  • Mengjesi
  • Pishina verore
  • Pishina e mbyllur (50% Ulje)
  • 50% ulje per hyrjen ne SPA
  • Palestra
  • Parkingu
  • WiFi ne dhome dhe ne gjithe resortin
  • Muzike live- piano bar ditet e javes
  • Muzike live me bande muzikore te Premten dhe te Shtunen
  • Ulje shtese per cdo sherbim tjeter te SPA, si masazhe, trajtime trupi, fytyre, etj.