20% Ulje per Dasmen Tuaj


20% Ulje per Dasmen Tuaj

20% Ulje per Dasmen Tuaj

Po planifikoni dasmen ne Tirane? Perfito 20 % ulje per cdo rezervim dasme.

Zgjidhni ne si  nje nga lokacionet me te shquar te dasmave ne Shqiperi, tashme me tradite shume vjecare per realizimin e dites tuaj perfekte.

Me mjedis jashte ne pishine ose ne sallen tone te evente, stafi me eksperience ne organizimin dhe realizimin e dasmes si dhe ne hapesiren e kompletuar te nje Resorti, ndihuni te sigurte qe cdo detaj do jete ashtu si ju e keni imagjinuar.

Gjate muajit Qershor ofrojme ulje 20% per te gjitha rezervimet. Ju dhene jo vetem garancine e realizimin te dites perfekte, por edhe cmimin me te leverdishem qe mund te gjeni.

Per me shume ju ftojme per nje takim duke na kontaktuar ne evente@testela.al ose ne numirn +355 67 20 333 19