Blog

Posted by ogert hroni | 05 June 2017
Teknologjia ekziston për ta bërë jetën tonë më të lehtë, dhe le të themi, këto aplikacione do ta bëjnë më të lehtë planifikimin e dasmës. Nga planifikimi i afateve dhe deri listat kontrolluese të buxhetit , këto aplikacione do t'ju çojnë nga propozimet në muajin e mjaltit dhe gjatë gjithë rrugës për ‘’jetuan të lumtur [...]
Posted by ogert hroni | 05 June 2017
Ne e duam një martesë që me të vërtetë lejon të shkëlqejë personaliteti i çiftit. Që nga zotimet e shkruara me dorë për detajet e dasmës, ka shumë mënyra për të personalizuar ditën tuaj! Një aspekt i dasmës ku mund ti habisni të gjithë është pritja juaj. Filluam të mendojmë për aktivitetet e pritjes përtej [...]
Posted by ogert hroni | 05 June 2017
Zgjedhja e fustanit të dasmës është një nga pjesët më emocionuese, megjithatë është e rëndësishme që të jeni gati për ditën tuaj të madhe duke shëtitur nëpër dyqanet e fustaneve të martesës. Para se të filloni duhet të keni parasysh 3 gabimet që duhen shmangur në zgjedhjen e duhur të fustanit.Vendosni herët Pasi të jeni [...]
Posted by ogert hroni | 05 June 2017
Me pranverën që po troket dhe lulet fillojnë të lulëzojnë, shumë prej jush mund të gjejnë detajet e duhura për ta realizuar ditën e tyre më të veçantë. Ka shumë mënyra për të planifikuar dhe dekoruar një martesë në natyrë sidomos në pranverë. Këtu janë disa sugjerime që ju sjellin ndjesinë e elegancës dhe klasit: [...]
Posted by ogert hroni | 05 June 2017
Nëse doni të keni një tortë të madhe dasme por nuk keni para për të bërë një tortë klasike, pse nuk provoni një tortë jotradicionale? Ato janë pak ndryshe, pak më unike, por bëjnë një impakt të madh me formën dhe dizajnin e tyre. Lexoni më poshtë dhe shikoni disa ide nga tortat më të [...]
Posted by ogert hroni | 05 June 2017
Duke qenë një shoqëruese nuseje është një nder dhe një përgjegjësi e madhe, që vjen me një listë që përfshin çdo gjë, që nga veshja e deri te detajet më të vogla. Kjo do të thotë që nuk mund ti shmangeni nuses, ju duhet të jeni aty për të sa herë ajo të ketë nevojë. [...]
Posted by ogert hroni | 05 June 2017
Nëse akoma po mendoni pafund për ditën tuaj të dasmës, mund t’ju rekomandojmë që ju mikesha të dashura, të përqëndroheni në momentet më sentimentale dhe më të ëmbla të ditës? Le të shohim cilat janë disa nga momentet që do ju shkrijnë zemrën dhe ju japin një ndjesi harmonie dhe përlotje njëkohësisht. Sigurohuni që ta [...]
Posted by ogert hroni | 05 June 2017
Në ditët e sotme çdokush është në kërkim të dasmave me një avantazh. Diçka e vogël dhe unike do ta bëjë ditën tuaj të madhe të dallohet dhe të kujtohet. Nëse ju dëshironi disa ide kreative për ftesa me faktorin 'wow' ky artikull do t’iu ndihmojë të ndezë imagjinatën tuaj dhe t’iu tregojë juve rrugën [...]