Teknologjia ekziston për ta bërë jetën tonë më të lehtë, dhe le të themi, këto aplikacione do ta bëjnë më të lehtë planifikimin e dasmës. Nga planifikimi i afateve dhe deri listat kontrolluese të buxhetit , këto aplikacione do t'ju çojnë nga propozimet në muajin e mjaltit dhe gjatë gjithë rrugës për ‘’jetuan të lumtur përgjithmonë’’!

We heart
Ne mund të jemi pak të njëanshëm, por ne mendojmë se aplikacioni We heart duhet të jetë në celularin e cdo nuseje të ardhshme (nëse nuk është tashmë)! Me qasje në më shumë se 1 milionë imazhe të bukura dhe 24,000 stilues të talentuar anembanë botës, do të gjeni të gjithë frymëzimin që ju nevojitet për një ditë të përsosur- dhe ekipin për ta bërë atë të ndodhë.

Pinterest
Nëse nuk e keni tashmë aplikacionin Pinterest në telefonin tuaj, tani është koha për ta shkarkuar atë. Nuk ka vend më të mirë për të gjetur frymëzim. Nga veshjet në lule për idetë e DIY dhe më shumë, Pinterest është gati të bëhet miku juaj më i mirë.

WeddingHappy
Nuset kudo kurorëzohen nga Wedding Planner. Sapo të futni datën e dasmës, fillon numërimi, duke përcaktuar afatet për çdo detyrë në listën tuaj. Jo vetëm kjo, por ky app ju ndihmon të qëndroni në buxhet dhe të ruani të gjitha informacionet e kontaktit në një vend.

LadyMarry
Me LadyMarry, ju mund të planifikoni dasmën e ëndrrave tuaja të gjithën nga telefoni juaj. Nga një listë e plotë mujore dhe këshilla praktike për aftësinë për të rezervuar planifikuesit e dasmave më të besueshëm përmes aplikacionit, LadyMarry do të jetë mbështetja juaj më e madhe.

stela dasma
Izabela Zaçe
Menaxhere Eventesh
+355 67 20 333 19
evente@testela.al
Na kontaktoni

Te Stela Resort është vendi i të gjitha moshave. Secili do të gjejë këtu shijen e përzgjedhur të ushqimit, muzikës, eventeve, ritmin sportiv të notit dhe festave, por edhe relaksin e masazheve e të terapive përtëritëse. Eshtë vendi ideal per të qendruar kur jeni në Tiranë. Hoteli në Resortin tonë ofron komoditetetet e standarteve më të larta. Akomodimi perfekt për miqte tuaj nga jashte vendit, kolegët e huaj që vijnë për një konferencë apo edhe për ju, për një ditë relaksi larg zhurmës së Tiranës. Te Stela, resorti unik, vetëm 7 km pranë Tiranes.
Klikoni në foto për më shumë informacion