DHOMA & SUITA


Te Stela Hotel gjendet në mes të oborrit të gjelbëruar dhe plot lule. Gjeni një oaz të vogël dhe vërtetë qetësues.

TE STELA HOTEL

Hoteli ynë i dizenjuar në mënyrë unike, përfshin tipologji dhomash të përmirësuara në hapësirë dhe facilitete që ofrojnë një hapësirë qetësuese dhe relaksuese.

Secili do të gjejë këtu shijen e përzgjedhur të ushqimit, muzikës, eventeve, ritmin sportiv të notit dhe festave, por edhe relaksin e masazheve e të terapive përtëritëse. Eshtë vendi ideal per të qendruar  kur jeni në Tiranë. Hoteli në Resortin tonë ofron komoditetetet e standarteve më të larta.

Akomodimi perfekt për miqte tuaj nga jashtë vendit, kolegët e huaj që vijnë për një konferencë apo edhe për ju, për një ditë relaksi larg zhurmës së Tiranës.

Pastrim i përditshëm i dhomave

Banjo private në çdo dhomë

24 orë shërbim në recepsion

Check in  14:00

Check out  01:00-12:00

Parkim falas

Ambjent familjar dhe miqësor

Gjuha nga stafi ynë: Anglisht ,  Italisht

Vendodhja: Autostradë 7 km pranë Tiranes.

BOOK NOW


Tel: +355 67 20 333 81


DHOMA TEKE / DYSHE

 • 55 Dhoma Teke / Dyshe
 • 2 Krevatë tek
 • Me / Pa Ballkon
 • Sip: 25 m2
 • 39 euro / nata / 1 person
 • Perfshihet mengjesi, palestra, sauna dhe banjo turke

DHOMA DOPJO

 • 33 Dhoma Dopjo
 • 1 Krevat dopjo
 • Me / Pa Ballkon
 • Sip: 25 m2
 • 54 euro / nata / 2 persona
 • Perfshihet mengjesi, palestra, sauna dhe banjo turke

JUNIOR SUITA

 • 9 Junior Suita
 • 1 Krevat dopjo, 1 Krevat tek
 • Me / Pa Ballkon
 • Sip: 30 m2
 • 69 euro / nata / 1-3 persona
 • Perfshihet mengjesi, palestra, sauna dhe banjo turke

SUITA

 • 3 Suita
 • 1 Krevat dopjo, 1 Sofë, 1 Krevat tek
 • Me / Pa Ballkon
 • Sip: 40 m2
 • 79 euro / nata / 2-4 persona
 • Perfshihet mengjesi, palestra, sauna dhe banjo turke

Na jepni mendimin tuaj